اطلاعیه شماره 37

نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می شود و آثار مکتوب دکتر الهی قمشه ای در غرفه های انتشارات سخن، گویا، روزنه، سمت، علمی و فرهنگی، پارس کتاب عرضه می شود.
سی دی سخنرانی های استاد نیز از غرفه انتشارات سخن قابل تهیه است:
مکان: مصلای تهران، شبستان، سالن انتشارات عمومی، انتهای راهروی ۲۱، غرفه ۵۰۰
زمان: ساعت ۱۰ تا ۲۰

فایل های صوتی سخنرانی های جدید استاد در فروشگاه آنلاین در دسترس می باشد:
shop.drelahighomshei.com


اطلاعیه شماره 36

"راه اندازی مجدد فروشگاه آنلاین"

فروشگاه آنلاین سایت رسمی استاد که مدتی غیرفعال بود، مجددا راه‌اندازی شده است و فایل های صوتی سخنرانی‌های جدیدتر دکتر الهی قمشه ای را عرضه می‌کند.
shop.drelahighomshei.com


اطلاعیه شماره 35
اطلاعیه شماره 35

"انتشار كتاب در صحبت فردوسى"

اين كتاب شامل ٣٦٥ قطعه از شاهنامه فردوسى همراه با پيشگفتار و توضيحات دكتر حسين الهى قمشه‌ای است که توسط انتشارات سخن به چاپ رسیده است. نخستین عرضه آن در نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ساعت ۱۰ تا ۲۰ روزهای ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در محل مصلای تهران ( شبستان، سالن ناشران عمومی، راهروی ۱۳، غرفه۲۴) خواهد بود.سایر کتاب‌های این مجموعه و نیز آثار صوتی و تصویری استاد نیز در همین غرفه یافت می‌شود. در غرفه‌های دیگر نمایشگاه کتاب بقیه آثار مکتوب استاد نیز عرضه شده است.


اطلاعیه شماره 34
اطلاعیه شماره 34

   "انتشار آلبوم سیری در ادبیات، هنر و عرفان 12"
این آلبوم شامل 7 سخنرانی با عناوین زیر است:
1. نقش ادبیات در جهان امروز
2. کرامت موسیقی
3. خواجه نصیرالدین طوسی: معلم یازدهم
4. ستایش و نیایش در ادبیات
5. شاهنامه فردوسی
6. دانایی و توانایی
7. اندیشه های انکار در الهیات
فایل صوتی این سخنرانیها در فروشگاه آنلاین در دسترس است:
shop.drelahighomshei.com


اطلاعیه شماره 33

به اطلاع عموم می رساند که حق کپی رایت تمام سخنرانیهای استاد حسین الهی قمشه ای(صوتی و تصویری) متعلق به ایشان و موسسه فرهنگی هنری الهی قمشه ای است. سخنرانی هایی که به صورت کامل یا پاره سخن در کانالها و صفحات رسمی ایشان در شبکه های اجتماعی و در سایت drelahi.net و یا به صورت لوح فشرده و فایل صوتی در دسترس عموم ‌می باشد فقط برای استفاده شخصی کاربران است و هیچ مرکز یا شخصی اجازه ایجاد صفحه یا کانال با استفاده از سخنرانی های ایشان و یا فروش آنها به مردم را ندارد. 
اقدام به تهیه بریده سخنرانی یا پاره سخن به دلیل امکان سوء تعبیر و نتیجه گیری گمراه کننده از سخنان کوتاه، ناشی از عدم جامعیت آن قطعه، مجاز نمی باشد. استفاده غیر مجاز از سخنرانیهای استاد پیگرد قانونی خواهد داشت.


اطلاعیه شماره 32

سایت رسمی استاد حسین الهی قمشه ای با طراحی جدید بزودی راه اندازی و تدریجا تکمیل خواهد شد. از مدیریت و کارکنان شرکت بهینه ساز تدبیرگستران برای همکاری صمیمانه شان در این زمینه سپاسگزاری و قدردانی می شود.


اطلاعیه شماره 31

" شرکت در نمایشگاه قرآن "

علاوه بر عرضه قرآن کریم با ترجمه حکیم مهدی الهی قمشه ای و ویرایش استاد حسین الهی قمشه ای در غرفه انتشارات پارس کتاب، دوستانی که موفق به تهیه آثار صوتی و تصویری استاد نشده اند، می توانند به همین غرفه مراجعه کنند. بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ساعت 17 تا 24 تا تاریخ 14/3/97 در مصلای تهران دایر خواهد بود.

اطلاعيه شماره 30

"برنامه حضور استاد الهی قمشه ای در نمایشگاه کتاب "

دکتر حسین الهی قمشه ای روز سه شنبه مورخ 18/2/97 در نمایشگاه بین المللی کتاب واقع در مصلای تهران حضور خواهند یافت و برنامه بازدیدی به شرح زیر خواهند داشت:
الف - از ساعت ۴ تا ۵ بعد از ظهر: حضور در سرای اهل قلم، طبقه ۲ شبستان، سالن فرهنگ وران برای دیدار و گفتگو با دوستداران ادبیات، هنر و عرفان
ب - از ساعت ۵ بعد از ظهر به بعد: حضور و بازدید از غرفه های نمایشگاهی شامل:
۱- انتشارات سخن: سالن شبستان، راهرو ۳۱، غرفه ۳
۲- انتشارات علمی و فرهنگی: سالن شبستان، راهرو 2/11، غرفه ۴
۳- انتشارات روزنه: سالن شبستان، راهرو ۱/۱1، غرفه ۱۶
۴- انتشارات گویا: سالن شبستان، راهرو ۱/۱1، غرفه ۳
۵- انتشارات پارس کتاب: سالن شبستان، راهرو ۷، غرفه ۱۱